Najnowsze badania nie kłamią! Zainteresowanie sportami zimowymi, a w szczególności narciarstwem cieszy się dużym powodzeniem wśród społeczeństwa.

Jeszcze na długo przed, kiedy wyciągi zaczną wozić pierwszych narciarzy oficjalnie rozpoczynając sezon zimowy, odkopujemy sprzęt narciarski z "letniej hibernacji" i trzymamy w pełnej gotowości. 

Co sprawia, że po pierwszych chłodnych dniach, po okresie letnim i po pierwszym opadzie śniegu, kiedy wszystko dookoła przykryte jest białą puchową pierzynką, pojawia się dreszczyk emocji oraz uśmiech wśród zapaleńców białego szaleństwa?

Powodów tego jest wiele i każdy z nas ma swoje własne, z których głównym jest aspekt zdrowotny przez aktywne spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu, delektowanie się widokami górskimi których nie brakuje szusując po zboczach gór, wzbudzanie pozytywnych emocji wynikających z prędkości jazdy, czy wspólnego spędzania czasu wolnego z rodziną i znajomymi. Wszystko to sprawia, że narciarstwo zjazdowe jest jednym ze sportów bardzo chętnie uprawianych również przez osoby niepełnosprawne.

Przy zastosowaniu specjalnego sprzętu oraz odpowiednio zmodyfikowanej technice nauczania narciarstwa, osoby niepełnosprawne są w stanie maksymalnie odkryć swoje możliwości w celu samodzielnej jazdy na nartacach.

Nie bójmy się spróbować swoich sił w sportach zimowych, przełamujmy swoje bariery lęku, zima to doskonały czas do aktywności fizycznej, wystarczy sie do niej przekonać!

Również i my, gorąco zachęcamy do wyjazdu na narty, niech śnieżne szaleństwo ogarnie nas wszystkich. Myślisz sobie, wszystko fajnie tylko nie mam sprzętu, a nowy kosztuje kilka tysięcy? To nie problem! U nas znajdą państwo kilkuletni sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach! :) 


 

DLACZEGO WARTO

NAM ZAUFAĆ?

  • bezpieczeństwo
  • lat doświadczenia
  • niskie ceny
  • jakość obsługi

FORMULARZ

KONTAKTOWY

Pola oznaczone * są wymagane